Volná místa

Pracovni nabidky

Hlavní pracovní poměr

Projektant železničních staveb

Místo výkonu práce: Praha

Požadujeme:
  • vysokoškolské vzdělání odpovídajícího oboru (stavebního, resp. dopravního zaměření)
  • praxe v oboru výhodou
  • znalost práce na PC (CAD systémy, profesní nadstavby výhodou)
  • schopnost práce v týmu, ale i samostatně
  • odpovědnost a preciznost, dobré komunikační dovednosti
  • řidičský průkaz skupiny B (není podmínkou)
  • příjemné a profesionální vystupování
  • Nástup: ihned nebo dle dohody

Nabízíme:

  • dobré platové podmínky
  • zajímavou, ale zodpovědnou práci při řešení velkých dopravních staveb
  • pracoviště vybavené moderní výpočetní technikou
  • možnost dalšího odborného a jazykového vzdělávání
  • sociální výhody (výhodné stravování, penzijní a životní připojištění)

Pracovní náplň:
  • tvorba projektové dokumentace ve všech stupních (studie, DÚR, DSP, PDPS, RDS)
  • účast na jednáních s úřady, investorem, zhotovitelem a ostatními účastníky výstavby a další nutné související činnosti při projektové práci

Další informace o nás naleznete na: www.metroprojekt.cz

Kontakt:
vedoucí střediska Ing. Petr Zobal
email: zobal@metroprojekt.cz
tel.: 296 154 247

Projektant inženýrských staveb – silničních a železničních mostů (mostař)

Požadujeme:
· projektant, statik – VŠ, lze i absolvent oboru KD (konstrukce a dopravní stavby)
· znalosti odpovídající požadované profesi a délce praxe
· znalost práce s PC - AutoCAD, Scia Engineer, Fine (Geo), MS Office, výhodou Recoc příp. TM18
· odpovědnost za plnění zadaných úkolů, u zkušených samostatnost
· svědomitost a pečlivost
· řidičský průkaz sk. B

Nabízíme:

· perspektivní zajímavou a odpovědnou práci na plný úvazek
· systematické vzdělávání a profesní rozvoj (externí workshopy, autorizace)
· motivační finanční ohodnocení, sociální program a bonusy
· pružnou pracovní dobu
· zaměstnání v centru Prahy
· karierní růst (např. odpovědný projektant, hlavní inženýr projektu)

Hlavní pracovní poměr. Vhodné i pro čerstvé absolventy VŠ s odpovídajícím vzděláním.

Nástup možný ihned.

Kontakt:

Ing. Václav Křivánek
Email: krivanek@metroprojekt.cz
Tel.: 296 154 330

Formulář

Klepnutím na tlačítko "Procházet" vyberte a přiložte soubor se svým životopisem.
S Vašimi materiály bude zacházeno v souladu s ustanovením zákona č. 101/2000 Sb. o ochraně osobních údajů.